A zase Olympijská

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Peter 03. marca 2015

Križovatka ulíc Olympijská a Poštová ešte nebola ani dokončená akože oprava cesty a ajhľa o 15 metrov dalej dalšie tri nové výtlky plus komplet zničená stredová časť vozovky.Foto je zo dna2.3. 2015.Na fotke c.2 je vidieť,že je to prednedávnom opravovaný výtlk.Rez asfaltu je tam čerstvý.MA TOTO OZAJ ZMYSEL???

04. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v tomto prípade ide o plošnú degradáciu krytu komunikácie (trhliny, sieťový rozpad) a na mnohých úsekoch prichádza aj k poklesu konštrukčných vrstiev telesa komunikácie. Kým sa bude môcť uskutočniť rekonštrukcia, ktorá má zabezpečiť kvalitný povrch počas celej životnosti komunikácie, realizujeme operatívne najmä v nevhodnom období rýchlu opravu výtlkov s použitím jednoduchších technológií. V prípade, že sú vytvorené podmienky na výrobu a transport, používame osvedčenú metódu opráv výtlkov zmesou liateho asfaltu. Týmito opravami dočasne zabezpečujeme udržanie akej-takej zjazdnosti komunikácie. V rozpočte na rok 2015 je schválená položka na zabezpečenie vypracovania projektovej dokumentácie na rekonštrukciu Olympijskej ulice. Termín realizácie však závisí od schválenia finančných prostriedkov poslancami mestského zastupiteľstva v rozpočte mesta.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
07. marec 2015

majo

Tento podnet je podla mna neopodstatneny, pretože ako vidim na fotke, stary asfalt okolo vytlku je zarezany, aby sa dal odstranit a nasledne zaliat novym asfaltom.

PS: je to fotene akoby uprostred rozrobenej prece
17. marec 2015

Matúš G

Cesta opravená podľa odpovede samosprávy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania