Zelený kríčok-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
petra richtetova 23. októbra 2022

Trávny koberec uložený na Zelenom kríčku pred vstupom do areálu bývalej konzervárne je prepadnutý

27. október 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na referát zelene. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát zelene

Mesto Trnava
14. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
koberec nie je prepadnutý, je zjazdený prejazdami automobilov vychádzajúcich z objektu.

Mesto Trnava
16. november 2022

petra richtetova

Dobrý deň, koberec nie je zjazdený autami, ale prepadnutý a to od začiatku, ako bol položený. Podstata problému nie je ako vznikol, ale že je potrebné ho vyriešiť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania