Odpadky na chodníku za penziónom

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Ľudia sú lenivý nosiť odpadky do koša a vychadzujú ich vedľa chodníka. Neviem komu patrí ten chodník. Majiteľovi penziónu zrejme nevadí okolie penziónu.

06. marec 2015

martin96

to tam nenahádzali obyčajný ludia, to skor tý asocialy za billov ... a nafukalo to tam ...
11. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
chodník bol vyčistený.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania