Chýbajúce parkovacie čiary

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Pred bytovym domom Hlboka 15-17, Trnava nie su oznacene parkovacie statia a preto vodici parkuju auta priamo pred vchodom velmi natesno, takze prechod ku vchodu medzi autami je nemozny.
Problem by vyriesilo vyznacenie parkovacich ciar s vyznacenym sirsim prechodom, dostatocne sirokym aj pre kociky.

08. marec 2015

Netro

priamo pred vchodom by mala byt V13 (srafovanie) aby sa tam nedalo parkovat vobec pre umoznenie pristupu s kocikom, bycyklom a pod.
01. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v tomto prípade ide o nelegálne parkovanie. V súlade s normou prehodnotíme možnosť zadefinovania parkovacích státí a zároveň obmedzení, ktoré by umožnili bezpečný pohyb peším v tomto dopravnom priestore.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania