Ulica Jána Bottu-strom-invazívna rastlina

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Nika 09. novembra 2022

Na Parkovisku pred ÚPSVaR Trnava / Nukleon vyrastá priamo z parkovacieho miesta (z betónu) invazívna rastlina / strom.

09. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát zelene

Mesto Trnava
21. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pás zelene na Bottovej ulici bol pokosený a náletová drevina je odstránená.
Kto? referát zelene

Mesto Trnava
22. november 2022

Nika

Dobrý deň prajem, pokosené síce je, ale invazívny strom naďalej stojí a rastie priamo z betónu parkovacieho miesta…
24. november 2022

Nika

Opätovne doposielam ďalšie fotografie.
24. november 2022

Nika

Fotka od pánov, ktorí úsek kosili ( i keď to nebolo predmetom tohto podnetu, ale skôr kozmetická záležitosť) sa domnievam, že bola účelovo vyhotovená… Tento invazívny strom vyrastá už nejaký ten rok z betónu, ktorý je už aj nadvihovaný a sťažuje parkovanie na vyznačenom mieste…

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania