Ulica Kornela Máhra-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Pavol 14. novembra 2022

Pekný večer. Upozorňujem na množstvo odpadu v tesnej blízkosti košov na odpad. Jedná sa o plné vrecia odpadu. Žiadam o skorú likvidáciu. Ďakujem

14. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
30. november 2022

Pavol

Pekný deň. Chcem informovať, že neporiadok bol odstránený. Podnet sa môže uzavrieť.
22. december 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet je vyriešený, ďakujeme za upozornenie.
Kto? odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
05. január 2023

Pavol

Ďakujem za riešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania