Ulica Františkánska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Trnavčan 20. novembra 2022

Prosím o odstránenie zhoreného veľkoobjemového kontajnera na papier. Zhorel v noci 15.11.2022, podpálili nejakí "spoluobčania".. Okolo zhoreného kontajnera už vzniká skládka papierového odpadu.
Ďakujem.

21. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mestom Trnava
23. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet je vyriešený, neporiadok bol uprataný.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania