Ulica Ľaliová-neporiadok a odpadky-vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

neporiadok v okoli kontajnera na sklo na ul. Laliovej pri zakladnej škole,bolo by potrebne pridat este jeden,pripadne bližšie k ul. Bratislavskej

21. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mestom Trnava
28. november 2022

FCC Trnava

Dobrý deň,
vami zadaný podnet bol dnes 28.11.2022 vyriešený.
FCC Trnava, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania