Ulica Jiráskova-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Natália 21. novembra 2022

Prosím o výmenu poškodeného smetného koša za nový.

22. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
23. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poškodený smetný kôš bol vymenený, podnet je vyriešený.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania