Ulica Teodora Tekela-parkovanie-chýbajúce miesta

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Adrián Mních 27. novembra 2022

Dobrý deň,

kedže sa chystá zavedenie parkovacej politiky v lokalite a zároveň sa chystá úprava ihriska a okolia, prosím aj v rámci toho o zváženie a zakomponovanie presunutie neoficiálnych parkovacích miest na inú stranu a tak vytvorenie oficialnych parkovacích miest.

Veľmi pochybujem, že bez vytvorenia ďalších parkovacím miest a zrušením neoficiálnych parkovacích miest bude postačovat kapacita podľa noriem.

ďakujem

10. december 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na odbor dopravy. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
23. január 2023

Adrián Mních

Zistil som, že v rámci rekonštrukcie ráta mesto s vytvorením 5 parkovacích miest , podobne mojmu návrhu, ďakujem krásne
26. január 2023

Adrián Mních

idealne aby boli so zatrávnovacím povrchom, čo predpokladám by boli aj bez mojho návrhu, lebo tie pred Slottu také majú byť, ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania