Ulica Ferka Urbánka-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Pavol 01. decembra 2022

Pekný večer. Chcem upozorniť na poskodenú komunikáciu (chodník), ktorá je na väčšej ploche prepadnutá. Ako dôkaz prikladám fotografiu. Žiadam o odstránenie problému. Ďakujem.

10. december 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania