Ulica Murgašova-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Vrstva zhnitého lístia na ceste a chodníkoch.

10. december 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
18. január 2023

Micro

Prosím o odpratanie mazlavej kaše z lístia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania