Rozbitý kanál 3

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Matúš G 14. marca 2015

Na parkovisku pri Maxe vedľa Planea je takto rozbitý kanál. Pekná nástraha na pneumatiky vozidla.

28. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyriešenie tohto podnetu nie je v kompetencii Mesta Trnavy.
Je potrebné obrátiť sa ZOC MAX.

ÚKaM
23. júl 2015

zoc max trnava

Dobrý deň,

táto závada bola odstránená. Zistané závady v OC a jeho okolí sa snažíme odstrániť v čo najkratšom čase, aby sme predchádzali akýmkoľvek nebezpečným situáciám.

Ďakujeme.

ZOC MAX Trnava
23. júl 2015

Matúš G

Tak predsa sa to podarilo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania