Cesta pri SOŠE

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Peter 17. marca 2015

Výmoľ na Poštovej ulici snád nepotrebuje ani koment, ked v okruhu výtlku je takáto štruktúra vozovky.Ale podstatnejšia vec je to že o pár metrov dalej je prepadnutá cesta asi o 12 centimetrov taký dosť velký RETARDER NAOPAK. Pripomínam ide o frekventovanú cestu kde jazdi vela ludí do práce a dosť vela autobusov kvoli škole.Vodič by sa mal venovať premávke a nie tomu ako si nerozbiť auto kvoli takýmto cestám

01. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu poškodených úsekov komunikácií a výškovú úpravu uličných vpustov sme zaradili do programu realizácií na II. štvrťrok 2015.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
28. október 2016

Matúš G

Na tomto úseku ulice bol natiahnutý nový koberec cesty.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania