Vyblednutý priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
igor 19. marca 2015

Na ulici Vladimíra Clementisa smerom od Sociálnej poisťovne k Domovu dôchodcov je vyblednutý PRECHOD PRE CHODCOV - treba obnoviť farbu.
Za kladné vybavenie podnetu vopred ďakujeme.

20. marec 2015

Eva

neviem ci ho daktori vodici ignoruju alebo ho uz naozaj nevidia... je to strasne slabo vidiet...hadam teraz ked skoncila zima...tak ho znovu poriadne na bielo natru...
25. marec 2015

igor

DNES bolo prechod nanovo natretý - Ďakujeme za promptnosť
25. marec 2015

anita

To istotne zariadil ing marian novak ;-) gratul.k meninam ;-)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania