ulica Lomonosovova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Albert 09. januára 2023

Vo dvore za internátnou kuchyňou máme rodinnú nehnuteĺnosť už vyše 50 rokov. Celé tie šialené roky sme pred hlavnou dvoj-krídlovou zelenou bránou od hlavnej ulice Lomonosovova mávali obrovskú kaluž vody, ktorá sa nevsakuje do zeme,zrovna v mieste,kde odomykáme zámok stojime vo vode ! Po celych tych rokoch naše prosby boli vyslyšane a mesto urobilo v rokoch 2021-2022 komplet nový chodník na Lomonosovovej. Tešili sme sa, keď tu zacal stavebny ruch kopalo sa, robili sa nove obrubniky, kládla sa popri plote na chodník zámková dlažba. Chodník firma mestu odovzdala a naša radosť skončila. Robotu si nikto z mesta neskontroloval a obrovská kaluž vody tu stojí zasa. Toto neni ani v Mongolsku ! Prisahám. Stačilo o pár centimetrov materiálu viac a je po probléme. Zjednajte nápravu!

09. január 2023

Albert

Ulica Gejzu Dusíka-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Vo dvore za internátnou kuchyňou máme rodinnú nehnuteĺnosť už vyše 50 rokov. Celé tie šialené roky sme pred hlavnou dvoj-krídlovou zelenou bránou od hlavnej ulice Lomonosovova mávali obrovskú kaluž vody, ktorá sa nevsakuje do zeme,zrovna v mieste,kde odomykáme zámok stojime vo vode ! Po celych tych rokoch naše prosby boli vyslyšane a mesto urobilo v rokoch 2021-2022 komplet nový chodník na Lomonosovovej. Tešili sme sa, keď tu zacal stavebny ruch kopalo sa, robili sa nove obrubniky, kládla sa popri plote na chodník zámková dlažba. Chodník firma mestu odovzdala a naša radosť skončila. Cigánsku sprostú robotu si nikto z mesta neskontroloval a obrovská kaluž vody tu stojí zasa. Toto neni ani v Mongolsku ! Prisahám. Stačilo o pár centimetrov materiálu viac a je po probléme. Zjednajte nápravu!
11. január 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
19. január 2023

Pavol

Ulica Lomonosovova-cesta-znečistená

Pekný deň prajem. Chcel by som požiadať mesto o zabezpečenie úpravy komunikácie, tak, aby bola dažďová voda odvádzaná do kanalizácie a nevytvárala prekážku pre chodcov medzi chodníkmi. Takýto stav je zároveň problémom, prechádzajúce vozidlo Vás vie ostriekať. Ďakujem o záujem mesta zlepšiť podmienky občanov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania