Ulica Zelená-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Gabriela 12. januára 2023

Dobrý deň, žiadame odbor dopravy o zjednanie nápravy a osadenie dopravnej značky v zornom poli vodiča. Momentálne je osadená asi v 3oj metrovej výške, kde si ju vodiči vôbec nevšimnú! Za porozumenie ďakujeme. Obyvatelia danej lokality

13. január 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na Odbor dopravy. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania