Bežecká ulica-vandalizmus-pitie alkoholu na verejnosti

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Mládež sem chodí do slepej ulice autami po večeroch piť ,sexovať alebo drogovať a následne vyhadzovať odpadky. Bolo by dobré ak by sem preventívne chodili hliadky či už mestskej alebo štátnej polície hlavne v piatky a soboty večer alebo poprípade pridať na cestu zábrany pre autá nakoľko je ulica slepá a nepoužiteľná.

17. január 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie mestskej polícii. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
23. január 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
s obsahom Vášho podnetu budú oboznámené hliadky mestskej polície, ktoré zamerajú pri hliadkovej činnosti pozornosť na opísané protiprávne konanie.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
03. marec 2023

Matelko

Dobry den. Musim napisat ze moj podnet sa nezobral na lahku vahu a hliadky sem chodia ovela castejsie a to aj v casoch ked vsetci obyvatelia na tejto ulici a v celom meste tvrdo spia. Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.