Ulica Oblúková-rozvodné siete-poškodená rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Dávid 03. februára 2023

Odpadnuté dvere elektrickej skrine

03. február 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava
05. február 2023

Robo

Je to rozvodná skrina
05. február 2023

Robo

Je to rozvodná skriňa pevných telefónnych liniek patriaca Slovak Telecomu...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania