Zelenečská ulica-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý

Dobrý deň, máme Nový rok a starý problém. čistenie komunikácií. Zelenečská, Slovanská znečistené. Dakujem za riešenie.

08. február 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Steffe Trnava

Steffe Trnava
09. február 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
cyklochodnik čistíme nepravidelne, cesta patri ,, Správe a údržbe ciest TTSK,,
Slovanska ulica harmonogramovo ju čistíme. V zimnom období sú zametacie vozidlá prestavané na posýpacie vozidlá . Po ukončení zimnej údržby, pokiaľ sa nerozhodne inak , sa budú cesty na Slovanskej ulici čistiť podľa harmonogramu.
Kto? Steffe Trnava

Steffe Trnava
09. február 2023

Maroš Bukovčan

Slovanskú necistia. Viď foto. Ešte mesiac a budeme chodiť po súvislej vrstve blata a listia.
14. február 2023

Aks

Cistenie Slovanskej ulice by sa ze celý minulý rok aj mimo zimnej údržby dalo zrátať na prstoch jednej ruky, harmonogram sa rozhodne nedodržuje. Rozumiem, že čistenie komplikujú parkujúce vozidlá, ale tento problém je riešiteľný prenosným dopravným značením alebo presunom čistenie zo siedmej hodiny rannej na neskoršiu dopoludnajšiu hodinu, kedy je áut obvykle menej.
22. marec 2023

Maroš Bukovčan

Podľa článku v novinách, už prebehlo prezbrojenie na letný režim už pred 2 týždňami a akcia na cestách žiadna. Tak kedy mienite začať?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania