Ulica Vajanského-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Margita 08. februára 2023

Dobry den,
na Vajanskeho by sa nam zislo dopravne zrkadlo. Vyjazd do novej obojsmerky je dost neprehladny.
Dakujem vopred
Katarina

08. február 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
09. február 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
bol spracovaný projekt, ktorý bol zaslaný na schválenie na ODI, po schválení bude dopravné zrkadlo na ul. Vajanského osadené.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
28. február 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dopravné zrkadlo na ul. Vajanského bolo osadené.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
06. marec 2023

Pavol

Pat a Mat si to dobre vypočítali. Križovatka v noci zostala tmavá pretože uličné osvetlenie je úplne zakryté a dvor za lampou výborne osvetlený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania