Neporiadok pri Gymnázium J. Holého

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zaslal: HOLLYWOOD_JACK, 26. marca 2015

Neporiadok pri GJH, zadná strana výmenníkovej stanice .

29. marec 2015

Juraj Fuzák

Tento svincik sme si vsimli vcera 28.3 pocas dobrovolnickej akcie. Je potrebne aby doslo k naprave este skor ako sa vsetko "zazelenie".
30. marec 2015

Jano

Ved moze dat prikaz p. primator nech to nezamestnany poupratuju, lebo Vy ako p. poslanec, mozte riesit tento problem, aj studenti to mozu poupratovat,dovod preco poslanec pise na tento web som nepochopil, treba konat a nie vypisovat.
30. marec 2015

František

A prečo by nemohol písať?Je to podĺa mňa super,že sa začali poslanci aj zaujímať o problémoch čo trápia obyčajných občanov.Pán Fuzák len treba už konečne zapojiť aj mestskú políciu.Už nejaké ľady sa aj pohli,myslím riešenie výkalov-civilné hliadky.Hlavne aby sa aj príslušníci MsP začali zaujímať okrem dopravy,aj o skládky a znečistenie verejného priestranstva.Lebo uvedená skládka sa tam nachádza veĺmi dlho a myslím si,že mestskí policajti tam ani neboli.
30. marec 2015

Juraj Fuzák

Pisem na tento web pretoze si myslim ze je to vyborny nastroj na komunikaciu na linke poslanec - obcan. Je to takisto vyborny nastroj kde si mozem aj ako poslanec ale aj ako obcan odsledovat ako promptne a ci mestsky urad riesi podnety od obcanov. Idealny stav bude ked vsetky podnety budu riesene operativne bez nejakych zbytocnych "prikazov".

Frantisek: priznam sa Vam ze som vobec netusil o takej skladke, aj ked je v "nasom" obvode. Prejdem tade maximalne po chodniku a z neho ju vidiet neni. Co sa tyka MsP, myslim ze zmeny ktore zacal novy primator prinasaju svoje prve ovocie a urcite neboli posledne. Vsetko vsak nejde vyriesit naraz :)
01. apríl 2015

František

Pán Fúzak,ďakuje za odpoveď a teším sa na budovanie Lepšej Trnavy!!!
02. apríl 2015

Emanuela Hasonová

Jano snad sa nevylucuje, ze p. Fuzak bude riesit problem a zaroven sem pisat.
Nerozumiem, preco by studenti mali upratovat po bezdakoch, mozes si tam spravit brigadu sam hm?
14. apríl 2015

HOLLYWOOD_JACK

Podnet možno označiť ako vyriešený, skládka sa tam už nenachádza.
15. apríl 2015

Juraj Fuzák

Skutocne tento podnet mozno oznacit za "vyrieseny". Vcera som sa bol na tom mieste pozret a je to odstranene.
15. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
skládka bola odstránená.


Odbor stavebný a životného prostredia
16. apríl 2015

Matúš G

Vyčistené to bolo, ale dlho to nevydrží. Miesto nie je zabezpečené a z druhej strany má spálňu bezdomovec.
05. október 2015

Roland

opat je toto miesto zasrane .. .pán Fuzak pridte sa pozriet.. odporučam od vrchu bytoveho domu Adam .. fetaci tam maju hniezdocko .. popod týmto domom .. už tu sem začala chodit jedna hliadka Pohotovostnej motorizovanej jednoty . aspon dačo ale bordel nadalej.
05. október 2015

Juraj Fuzák

Zdravim, urcite sa tam vybehnem pozriet a zistim ake mame ine moznosti na riesenie tohto svinciku, upratovat dokola bordel nieje riesenie dlhodobe. Poprosim aj MP aby (pokial to uz nieje) bol z tohto miesta vytvoreny pravidelny kontrolny bod.

Dakujem
15. december 2015

HOLLYWOOD_JACK

Dnešný stav
14. marec 2016

Juraj Fuzák

Opatovny problem - cierna skladka - Hliny
Opatovny problem s ciernou skladkou a navozenym odpadom za vymenickou na Hlinach pod bytovym domom Adam. Na jednej fotke vidno aj obyvatela tejto parady. Prosim o upratanie celeho priestoru a zabezpecenie tak aby sa tam nebolo mozne dostat. Dakujem
17. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v priebehu mesiaca marec bude neporiadok odstránený pracovníkmi spoločnosti .A.S.A. Trnava, spol. s r.o.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
20. november 2016

trnafcan

Čierna skládka pod BD Adam
Na kopci pod parkoviskom BD Adam na Okruznej ulici v TT vznika cierna skladka. Pravdepodobne menej prisposobivy obcania tam vlacia odpad. To, co nedokazu predat, nechavaju na zelenej ploche. Aktualne je tam aj na prvy pohlad celkom zachovaly bicykel-zeby ukradnuty?
21. november 2016

trnafcan

Blair witch na hlinach
21. november 2016

trnafcan

Je potrebne to znova upratat a riesit dlhodobejsi problem s bezdomovcami, ktori tam vlacia bordel z prilahleho okolia. Okrem neporiadku a vykalov pri smetiakoch otvorili siet, ktora branila prespavaniu bezdomovcov pod parkoviskom (pod BD Adam) a znova tam prespavaju-aspon ti, ktori este pod vplyvom cuca tam dokazu vyliezt. Ostatni koncia dolu za vymenickou. Zima im to trosku skomplikuje, ale v lete tam vyspavaju cele dni z opice a fetu
08. december 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 5. 12. 2016 odstránil Odbor dopravy a komunálnych služieb protizákonne uložený odpad v tejto lokalite prostredníctvom Menších obecných služieb. Súčasný stav je vidieť na priložených fotografiách.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
07. marec 2018

trnafcan

Cierna skladka

Pod parkoviskom byt. domu Adam bezdomovci obnovili ciernu skladku.
13. marec 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
po obhliadke uvedeného miesta a jeho zdokumentovaní nie je v súčasnej dobe možné vyčistiť uvedený objekt vzhľadom na veľmi premočenú pôdu a kopcovitý terén. Vzhľadom na minuloročné skúsenosti je potrebné počkať 1 - 2 týždne, aby sa pôda vysušila a bolo možné terén vyčistiť. Hneď ako to bude možné, terén vyčistíme.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
12. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet je v súčasnosti vyriešený. Dnes bol celý priestor vyčistený aktivačnými pracovníkmi. Priamo pod parkoviskom bytového domu ADAM je však priestor ohradený železnou mrežou, za ktorou zostal nejaký odpad. Tento odpad nie je možné odstrániť, keďže priestor bol pravdepodobne zamrežovaný aj s odpadom. Železnú mrežu sa niekto pokúsil uvoľniť na oboch stranách, ale je tam taký malý otvor, cez ktorý sa nedá prejsť a priestor vyčistiť.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
12. apríl 2018

trnafcan

Dakujeme za vycistenie kopca a priestoru za vymenickou.
Urcite nesuhlasim s Vasim stanoviskom k priestoru pod parkoviskom BD Adam.
Navrhnite dlhodobe resp. trvale riesenie ako predchadzat tomu, aby sa tam nevracali bezdomovci a nerobili tam bordel.
Bohuzial spolu s BD Adam tam postavili idealny pristresok pre bezdomovcov.
Navrhujem tento priestor zahrnut hlinou az po parkovisko. Ine riesenie ako laik, ktore by odolalo bezdomovcom, aktualne nepoznam.
Inak sa bude znova a znova niekto z tejto lokality ozyvat a nahlasovat ciernu skladku...tak ako to urobim aj teraz, pretoze je tam stale cierna skladka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania