Ulica Spartakovská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Peter Durin 16. februára 2023

Dobrý deň.

Tento neskutočný bordel sa nachadza vedla billy smerok k barakom na Spartakovskej... Otras, hamba ako aj Billy tak aj Slovače.... Poprosim o vyčistenie..

16. február 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
05. marec 2023

Kristián

Ulica Spartakovská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Za Billou, porozbijané sklo, fľaše, odpadky, veľké kopy neodprataného lístia a pozor Behajú tu Potkany!!!!!!!!!!!
10. apríl 2023

Peter Karaba

Ulica Spartakovská-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Tradične neodpratane lístie za Billou na Spartakovskej, ktoré opadlo tak asi v novembri. Dnes je 1. aprílová dekáda….V podobnom stave je spojovací chodník na ulicu Konštantína Čulena. Hlavne, že mame cyklochodníky, ktoré takmer nikto nepoužíva.
26. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
neporiadok bol uprataný, podnet je vyriešený.

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania