Poškodené schody

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
erik 28. marca 2015

poskodena cast schodiska veduceho k skole a skolke na spartakovskej ulici z ulice vl. clementisa (medzi hotelom Inka a nakup. strediskom)

29. marec 2015

Dušan

To schodisko by potrebovali prerobiť celé. Hlavne výška schodu. Neviem čím sa riadil ten, kto ho staval.
http://stavebnictvo.sk/profiles/blogs/navrh-a-posudenie-schodiska-podla-stn-73-4130
30. marec 2015

jozo

súhlas s dušanom_ je to značne "neformálne" - pomer výška:dĺžka schodu, aj ten obrubník ako podstupnica.
31. marec 2015

Ivana

Fakt odporne sa po tom chodi.
31. marec 2015

erik

tak dakujem za opravu ,schody su opravene :-)))))
31. marec 2015

zubatý

Opravené.
02. apríl 2015

jozo

ivana _ nie je sa čomu diviť :) pomer výška:šírka schodu nepustí...ak nie je dobrá, vždy sa chodí zle.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania