Ulica Teodora Tekela-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Zdravim, mozete prosim zobrat tieto nakupne voziky a zahodit niekam na skladku? kaufland uz bol upozorneny, aj mi volali z centraly kauflandu a furt nic. vdaka

20. február 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava
05. marec 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
nákupné vozíky sa už v danej lokalite nenachádzajú.

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania