Nesvieti lampa

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Nesvieti, stále sa zhasí lampa nad Obvodným oddelením PZ pri poliklinike.

30. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
porucha bude dnes odstránená.

V prípade, že by ste potrebovali poruchu nahlásiť okamžite, môžete využiť aj tieto telefónne čísla:
v pracovných dňoch 033/ 55 31 351,
24-hodinová stála služba 033/ 55 36 537

Odbor dopravy a komunálnych služieb
31. marec 2015

Andy

Super, lampa opravená, svieti. Vďaka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania