Roľnícka ulica-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Jana Slanicayova 26. februára 2023

Už niekoľko týždňov okolo 18 hod prestane svietiť viac ako polovica verejného osvetlenie na ulici Roľnícka.

27. február 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
porucha na verejnom osvetlení na ulici Roľnícka bola nahlásená správcovi osvetlenia. Na uliciach Roľnícka a A. Štrekára bolo správcom osvetlenia zistené poškodenie káblových rozvodov, ktoré bude v čo možno najkratšom čase odstránené.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
23. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Porucha na káblových rozvodoch bola odstránená 27.2.2023.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania