Ulica Juraja Slottu-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Kontajner na elektrooodpad ma poskodeny otvor. Obsah je pristupny. Scan a cez Senseneo sa mi nepodarilo nahlasit.

01. marec 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
10. august 2023

Lubo

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
30. január 2024

Odpoveď samosprávy

Ahoj,
poškodený kontejner bol odstránený.
Kto? odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania