Ulica Hlboká-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Kristián 05. marca 2023

Prosíme mesto Trnava o vyriešenie problému kúsok od detského ihriska za zimným štadiónom porozbijané sklenené tabule bolo by vhodné aby mesto Urgentné vyriešilo tento problém so sklenenými tabuľami na štadióne ktoré sú narušené aj vandalizmom treba brať na zreteľ že veľmi veľa našich detí prechádza týmto chodníkom do školy a aj materskej školy tento stav je havarijný a už dlhodobo prosíme mestských poslancov a pána primátora aby túto vec Neodkladne riešili pokiaľ nepríde ujme na živote a zdravý nielen našich detí ale kohokoľvek!!!!!!!!!!!

12. marec 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol vyriešený 7. 3. 2023.
Kto? Mestské služby mesta Trnava

Mestské služby mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania