Ulica Jerichova-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mária 16. marca 2023

Zle viditelny priechod pre chodcov na Horných baštách.

16. marec 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
16. jún 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
priechod na Jerichovej ulici bol obnovený.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania