Saleziánska ulica-strom-poškodená podpera

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Peter 26. marca 2023

Na stromoch, ktoré boli vysadené pri budovaní cyklochodníka sú stále kmene obalené ochrannou látkou, pričom špagát sa zarezáva do kmeňov a narušuje ich kôru.

27. marec 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
28. marec 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zo všetkých stromov v aleji na Saleziánskej ulici boli odstránené jutové ochrany proti výparu a stromy boli ošetrené.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania