Ulica Seredská-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Dobry deň , už tri týždne značka na zemi .
Prosím o inštaláciu značky.

29. marec 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
29. máj 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Zvislá DZ v spomínanej lokalite bola opravená
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania