Ulica Jána Hlubíka-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Skládka asfaltu

29. marec 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava
29. marec 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? odbor investičnej výstavby

Mesto Trnava
30. marec 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
po preverení situácie na mieste, dňa 29.03.2023, bolo zistené že predmetná skládka asfaltu je odstránená, takže foto z podnetu občana je neaktuálna. Realizátor prác bol upozornený, že takéto konanie je neprijateľné a zakázané.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania