Saleziánska ulica-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mária 20. apríla 2023

Poškodena dopravna značka na kruhovom objazde označujúca smer jazdy.

21. apríl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na Odbor dopravy. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
16. máj 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Zvislá dopravná značka na Saleziánskej ulici bola opravená.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania