Ulica Paulínska-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Jolana Blažová 21. apríla 2023

už niekoľko rokov chýba strom pred VÚB bankou, neďaleko mestského úradu na Paulínskej ulici,
verím, že banka nájde peniaze a doplní ho čo najskôr

21. apríl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? odbor územného rozvoja a koncepcií

Mesto Trnava
07. október 2023

Jolana Blažová

Strom stále chýba

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania