Ulica Kapitulská-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
Andrej 28. apríla 2023

Dobrý deň, okraj cesty od parčíka na Kapitulskej nebol do dnešného dňa (27.4.2023) vyčistený od napadaného a zhnitého lístia ešte z jesene 2022. Fotodokumentácia je z 24.4.2023, 2.3.2023, 21.2.2023. To naozaj nejde udržiavať ulicu v čistom stave bez toho, aby sa bolo treba dožadovať cez odkazprestarostu? Čistenie Kapitulskej vozidlami 2x ročne nestačí, treba zobrať metlu a lopatu a čistiť priebežne!

28. apríl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
27. 3. 2023 sme čistili kompletne celú Kapitulskú, vrátane odburinenia a čistenia chodníkov, schodov, pričom boli vyčistené aj okraje ciest všade, kde bol možný prístup.

Mestské služby mesta Trnava
01. máj 2023

Andrej

Vážení pracovníci samosprávy, asi ste si nevšimli, že podnet sa netýkal znečistenia parčíka, schodísk ani chodníkov, ale znečistenia cesty. Nie, 27.3.2023 ste nevyčistili kompletne celú Kapitulskú, stačí sa pozrieť na fotodokumentáciu. Priestory ulice, kde parkujú vozidlá, sú nevyčistené pol roka. Pri vystupovaní z vozidla pol roka stúpame po hnijúcej kašovitej hmote. Výhovorka o nemožnosti prístupu neobstojí - v ranných hodinách nie sú všetky parkovacie miesta obsadené a priebežne sa uvoľňujú, takže sa tieto plochy dajú vyčistiť aj manuálne. Vaša odpoveď je zjavne dôkazom toho, že už dokonca nestačí veci riešiť ani cez odkazprestarostu.sk. Takže podľa samosprávy je ulica čistá a fotodokumentáciu som sa asi vymyslel? Alebo chcete povedať, že to lístie napadalo a zhnilo až po 27.3.2023?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania