Podnet na stavebný dohľad

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
navstevnik 14. apríla 2015

Pocas vikendovej prechadzky do Kamenneho mlyna lesoparkom som natrafil na neoznacenu rozostavanu stavbu pred vstupom do cintorina.
Mohli by ste prosim zverejnit o co ide? Je stavba povolena? Je v sulade s uzemnym planom?
Co to bude po dokonceni - ucel uzivania?

15. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na pozemku súkromného vlastníka parc. č. 10133/94 v k.ú. Trnava, pri cintoríne na Kamennej ceste sa realizuje stavba Objekt doplnkových služieb a vybavenosti a parkové úpravy a to na základe riadne vydaného stavebného povolenia č. OSaŽP/35370-16836/2012/Kch zo dňa 23.03.2012, stavba je toho času v štádiu hrubej stavby.

Odbor stavebný a životného prostredia
15. apríl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pripájame aj fotografiu stavby.

Odbor stavebný a životného prostredia
16. apríl 2015

lssTT

otázka asi znela, či je stavba riadne označená, atď..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania