Ulica Kukučínova-betónová zábrana (biskupský klobúk)-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Treba to opraviť, aby to mohli zas poškodiť.

16. máj 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
04. jún 2023

Mário

Ulica Kukučínova-cesta-rozkopaná

rozbitý ostrovček
21. jún 2023

jano

Mesiac čakám a nič.
23. jún 2023

Jaroslav Hlbocký

Spomalovač Kukučinova Trnava

Treba opraviť alebo odstrániť . Poškodzuje automobily
23. jún 2023

Maja

Ulica Kukučínova-cesta-poškodená dlažba

Opakovane rozbity ostrovcek.
12. júl 2023

Milan

Ulica Kukučínova-zvislá značka-poškodená

Poškodenie ostrovčeka, už asi 15-ty krát.
Ideálne ho odstrániť.
31. júl 2023

jano

Ulica Kukučínova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Za 16 dní to budú 3 mesiace čo som to sem dával a nič sa nedeje. Mesto si stojí za svojim - My to neodstránime! Pripomína mi to pesničku od Žbirku - Mesto spí.
25. august 2023

Pavol

Ulica Kukučínova-Cesty a chodníky-iné

Pekný deň prajem. Upozorňujem na poškodený ostrovček nachádzajúci sa na komunikácii. Žiadam o opravu. Ďakujem.
30. august 2023

Vladimir Ekhardt

Ulica Kukučínova-Dopravné značenie-iné

Poskodeny ostrovcek na prechode pre chodcov, zvazte moznost vybetonovat ho!
13. september 2023

jano

Tak po 4 mesiacoch sme sa dočkali. Nezmysel bol odstránený. Bol to malý krok zo strany mesta, ale veľký pre obyvateľov Trnavy, ktorý tadiaľ denne jazdia a ktorý poukazovali na toto nezmyselné dopravné riešenie. Dopravný inžinier, projektant a všetci čo nenamietali túto hlúposť pri rekonštrukcii Kukučínovej ulice( ako aj zábradlie na cyklochodníku), by sa mali s toho poučiť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.