Pútnická ulica-vodorovná značka-zle viditeľná

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Jan Rezbarik 12. júna 2023

Žltá vodorovná čiara na viacerých miestach na Pútnickej ulici (i na Dedinskej pri DC) je praktický neviditeľná. Ak je v platnosti, žiadame o obnovenie vodorovnej žltej čiary.

12. jún 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
27. január 2024

Jan Rezbarik

Vodorovnú žltú čiaru (ktorá sa podľa vyjadrení zodpovedných už nepoužíva) nahradila zvislá dopravná značka "Zákaz zastavenia" - problém je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania