Ulica Atómová-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

viac než týždeň nevysypane koše pri materskej škole (oproti baru Dúha a v uličke medzi ZŠ Atomova a MŠ Okružná)

12. jún 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
13. jún 2023

Hana

Presne to isté na Družbe, preplnené a rozhádzané smetí okolo malých košov !!!
19. február 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet je vyriešený, kôš bol vysypaný.
Kto? odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
20. február 2024

Palcino Čavojský

Podnet nie je o tom, že jeden kôš je nevysypaný. Upozorňujeme tu na tento kôš, kôš oproti Dúhe (za rohom od tohto), zmizol kôš od školskej brány, chýbajú koše na trase od tesca po práve tento kôš a sú iné nedostatky, na ktoré odbor nereaguje.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania