Saleziánska ulica-trávnatá plocha-vyschnutá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Dobrý deň, prosím o pohrabanie a odvoz zoschnutej trávy po kosení. Zostali tu rovnaké a nepohrabané hnijúce kopy trávy ako po prvom kosení. Ide o celý vnútroblok na saleziánskej i keď mám pocit, že je to nechané aj v iných častiach mesta.

16. jún 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania