Ulica Vladimíra Clementisa-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

už cca 2mesiace bordel pri kontajneroch na travnatej ploche(retardovany obyvatelia to tam podavali)bolo mi mozne to upratat,snad to tam nebude cely rok,dakujem

16. jún 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
18. jún 2023

Miroslav

Problém nie len u vás, ale napr aj na Juraja Slottu 10, zrušenie zberného dvora má za následok to, že tzv susedia z okolitých vchodom si urobili z okolia smetiakov,,, svoju skládku všeličoho,,,, od obalov farieb čo už je NO, nebezpečny odpad až po kusy a časti nábytku ako u vás...
18. jún 2023

Marek

presne zrušenim zberneho dvora sa to o sosť zhoršilo
30. január 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
neporiadok bol uprataný, podnet z ul. V. Clementisa je vyriešený.
Kto? odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania