Ulica Čajkovského-zvislá značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
Pavol 28. júna 2023

Pekný deň želám. Upozorňujem na vyblednuté dopravné značenie. Ďakujem za obnovu.

04. júl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
13. júl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Zvislá DZ „zákaz zastavenia – začiatok úseku platnosti“ na ul. Čajkovského spĺňa požadované parametre aj farebné a retroreflexné, pričom sa jedná o značenie pre statickú dopravu, ktoré je viditeľné a nezameniteľné, momentálne nie je potrebná výmena.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania