Okružná ulica-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Milada 30. júna 2023

Nepokosený, neudržiavaný vnútroblok, tzv. oddychová zóna. Vyzerá to ako prales, nie ako priestor na oddych, navyše nadivoko rastúca burina znemožňuje využívanie chodníkov.

04. júl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát zelene

Mesto Trnava
24. júl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v 28. týždni sa realizovala kompletná údržba zelene v predmetnom dvore vrátane kosenia. Svahy z vonkajšej strany kopcov sa kosia iba 2 -krát ročne . Boli založené ako lúčny porast na základe požiadavky obyvateľov dvora.
Kto? Referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania