Okružná ulica-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Ferencz 10. júla 2023

na cca 10 metroch chýba na chodníku nový asfalt

13. júl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania