Špačinská cesta-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Pekný deň prajem. Chcem upozorniť zástupcov mesta na porušovanie legislatívy. Výkop nie je zaistený vhodným spôsobom. Páska nie je vhodný druh ochrany proti pádu do hĺbky. V niektorých častiach výkopu je hĺbka aj 2m. Tento stav je na ohlásenie inšpektorátu práce. Ak viete, zabezpečte nápravu. Opakovane upozorňujem na porušovania bezpečnostných opatrení. Ďakujem.

12. júl 2023

Citizen

Veľmi dobrý postreh, skutočne ide o porušenie platnej legislatívy stavebníkom. S dopadom na bezpečnosť a zdravie občanov.
13. júl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania