Saleziánska ulica-Verejné služby-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Niekoľko dní bez odvozu. Senzor plnosti nehlási ? Odpadky rozfúkané po celej ulici !!!

20. júl 2023

Ondrej

Aktualne to pozorujem v celej Druzbe, papier vsade preplneny. Asi bude treba nejak komplexnejsie zatlacit na mesto, pripadne sa zacat stazovat priamo na FCC

https://www.fcc-group.eu/slovensko/prevadzky/fcc-trnava
20. júl 2023

Ondrej

Na Salezianskej mi aktualne ukazuje papier 0%
24. júl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
30. január 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
neporiadok na Saleziánskej ulici bol uprataný, podnet je vyriešený.
Kto? odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania