Ulica Čajkovského-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Nikola 19. júla 2023

Dobrý deň. Vzhľadom na chýbajúcu vrchnú časť smetnej nádoby by som chcela poprosiť, či sa táto časť vie dodať. Aj po malom vetre sa stáva, že kvôli tejto chýbajúcej časti sú smeti všade naokolo. Ďakujem.

24. júl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania