Okružná ulica-zvislá značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Ferencz 26. júla 2023

vyblednutá značka hlavná cesta

27. júl 2023

Ján

Ideálne by bolo pri výmene dodržať už nové platné technické predpisy (TP 117). To znamená:
- nahradiť značku Hlavná cesta značkou Križovatka s prednosťou v jazde
- odstrániť dodatkovú tabuľku
- odstrániť značku Priechod pre chodcov
02. august 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
08. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Vyblednutá zvislá dopravná značka „hlavná cesta“ na ul. Okružnej bola vymenená za novú.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania