Ulica Hodžova-strom-poškodená podpera

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Dobry den. Na hodzovej ulici vyvratilo strom.

31. júl 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát zelene

Mesto Trnava
07. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
vyvrátený strom bol odprataný, podnet bol vyriešený.
Kto? referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania